Isabella Footrest
Fotstöd till campingstolarna Thor, Oden, Loke eller Beach Chair från Isabella. Fästs enkelt med klickfästen mot campingstolen.
READ MORESize: 90 x 48 x 36 cm (L x W x H)
Pack size: 48 x 90 x 7 cm
Weight: 1.58 kg
Footrest for the camping chairs Isabella Thor, Oden, Loke and Beach Chair. With the same soft and durable fabric as on the chairs, which means that it does not matter if they are left out in the rain and sun. Pack-friendly thanks to the fact that it is attached to the chair and thus only needs a support.
Isabella Fotstöd
- Lightweight aluminum frame
- Soft Polyweave Textile (60% PVC Coating / 40% Polyester)
- Resistant to wear and UV light
- Fits Thor, Oden, Loki and Beach Chair
| Brand | Isabella |
| Size | 90 x 48 x 36 cm (LxWxH) |
| Pack Size | 48 x 90 x 7 cm |
| Weight | 1.58 kg |
| Material | Polyweave (60% PVC Coating/40% Polyester) |
| Colour | Dark Grey/Light Grey |
| Max Load kg | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
Reviews (4)
Priset är högt men samma på de flesta ställen. Fri frakt avgjorde vart vi köpte den. Snabb leverans
Accessories for this item
Isabella Thor Camping Chair
Size: 63 x 80 x 120 cm
Pack size: 118 x 63 x 14 cm
Weight: 5.5 kg
Seat height: 47 cm
Max load: 120 kg
Recently viewed products
Dometic Zero Concrete Large Camping Table
Number of people: 4-6
Size: 120 x 70 x 59-72 cm
Pack size: 120 x 36 x 11 cm
Weight: 5,75 kgOutwell HookTrack Hook
Quantity: 10














60 days return policy
Fast shipments