Outwell Cross Lake Inflatable Armchair
Skön uppblåsbar fåtölj med löstabart tygöverdrag som fungerar lika bra i tältet som utanför. Tar liten plats i packningen och är enkel att blåsa upp.
READ MOREStorlek: 100 x 80 x 70 cm (B x D x H)
Packstorlek: 24 x 41 x 11 cm
Sitthöjd: 37 cm
Vikt: 3,5 kg
Njut av kvällen i tältet eller förstärk semesterkänslan utanför tältet i denna uppblåsbara fåtölj från Outwell. Det löstagbara överdraget i kraftig polyester ger en bra känsla i fåtöljen och den pumpas enkelt upp via ventilen.
Outwell Cross Lake Uppblåsbar Fåtölj
- Mjukt löstagbart överdrag
- Breda armstöd
- Blåses enkelt upp via ventilen
- Väska för transport och förvaring ingår
| Brand | Outwell |
| Size | 100 x 80 x 70 cm (WxDxH) |
| Pack Size | 24 x 41 x 11 cm |
| Weight | 3.5 kg |
| Material | 100 % polyester |
| Colour | Green |
| Max Load kg | 115 kg |
| Frame | Sturdy and durable inflatable PVC |
| Seat Height | 37 cm |









60 days return policy
Fast shipments