Dukdalf Stabilic 3 Wood Grey Camping Table
Snabbmonterat campingbord som enkelt viks ihop för förvaring eller transport. Samtliga ben går att justera i höjd så det passar både ojämn mark och lägre stolar. Bordsskiva i tåligt Sevelit gör den motståndskraftig mot väder, vind och sol.
READ MOREAntal personer: 2-4
Storlek: 115x 70 x 57-74 cm (L x B x H)
Packstorlek: 115x 70 x 5 cm (L x B x H)
Vikt: ca 10 kg
Dukdalf Stabilic campingbord är tillverkad i Holland med bordsskiva i vattentålig Sevelit och justerbar höjd på benen. Ojämna underlag är inget problem med justerbara ben och med en bordsskiva som dessutom är både värmetåligt och UV-skyddad får du ett praktiskt campingbord som du kan använda under lång tid. Benen viks enkelt in för transport och förvaring.
Dukdalf Stabilic 3 Wood Grey Campingbord
- Justerbar höjd (57-74 cm)
- Viks ut och ihop på några få sekunder
- Aluminiumram och bordsskiva i Sevelit ger ett tåligt och stabilt bord
- Värmetålig skiva
- Kan stå ute i regn
- Inviduellt justerbara ben gör att det fungerar även vid ojämn mark
| Brand | Dukdalf |
| Size | 115 x 70 x 57-74 cm (WxLxH) |
| Pack Size | 115 x 70 x 5 cm |
| Weight | 10 kg |
| Construction | Aluminium |
| Colour | Wood Grey |
| Max Load kg | 50 kg |
| Table top | Durable and waterproof |
Reviews (1)
Accessories for this item
EuroTrail Bag for Camping tables L
Size: 118 x 72 x 6 cm
Pack size: approx. 42 x 34 x 3 cm
Weight: 0.9 kg
Others also bought
Frankana Head Pillow Camping Chair Universal
Size: 39 x 19 x 6.5 cm
Weight: 143 gEuroTrail Bag for Camping tables L
Size: 118 x 72 x 6 cm
Pack size: approx. 42 x 34 x 3 cm
Weight: 0.9 kgDometic Zero Concrete Large Camping Table
Number of people: 4-6
Size: 120 x 70 x 59-72 cm
Pack size: 120 x 36 x 11 cm
Weight: 5,75 kg





Order today for delivery tomorrow
60 days return policy
Fast shipments